Przejdź do treści
10°CPowietrze: bardzo dobre Wisłok: 44 cm bez zmian wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 06:49 · zachód 17:47
reklama

Warta Poznań

I liga, sezon 2026/2027: 5. miejsce na 18, 15 pkt, bramki 18:15

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Stal Rzeszów pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze PWWPWPPWWP

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1912
Kraj
Polska
Stadion
Enea Stadion
Adres
ul. Bułgarska 17, Poznań
Pojemność
43 269 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Enea Stadion

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Maciej Tokarczyk Maciej Tokarczykod 07.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze2810
Zwycięstwa235
Remisy000
Porażki055
Bramki zdobyte61218
Bramki stracone21315
Średnio zdobytych na mecz3,01,51,8
Średnio straconych na mecz1,01,61,5
Czyste konta123
Mecze bez strzelonego gola011
Najwyższa wygrana u siebie
3:0
Najwyższa wygrana na wyjeździe
0:3
Najwyższa porażka na wyjeździe
3:1
Najdłuższa seria zwycięstw
2 mecze
Najdłuższa seria porażek
2 mecze
Rzuty karne wykorzystane
3 z 3

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 10 Stal MielecM. Cebula 6', 11' 2:1 Warta PoznańJ. Apolinarski 72'
18.09.2026 9 Warta PoznańM. Stefaniak 7'; K. Szymanek 45'; J. Apolinarski 89' 3:2 Puszcza NiepołomiceA. Trubeha 12'; K. Przybylko 45+5'
12.09.2026 8 Warta PoznańA. Młynarczyk 40'; K. Szymanek 67'; A. Wołczek 90' 3:0 Arka Gdynia
04.09.2026 7 Pogoń Grod. MazowieckiD. Jaroń 76' 1:0 Warta Poznań
30.08.2026 6 Miedź LegnicaD. Stanclik 3'; Z. Petrović 55' 2:1 Warta PoznańM. Stefaniak 10'
21.08.2026 5 Chrobry Głogów 0:1 Warta PoznańA. Wołczek 8'
15.08.2026 4 Odra OpoleA. Najemski 13' (sam.); M. Feliks 40'; J. Piroch 63' 3:1 Warta PoznańP. Kusztal 56'
09.08.2026 3 NiecieczaK. Zapolnik 51' (k.) 1:2 Warta PoznańM. Stanek 33', 60'
31.07.2026 2 Lechia Gdańsk 0:3 Warta PoznańM. Stanek 14'; M. Stefaniak 22' (k.); A. Najemski 37'
24.07.2026 1 Polonia BytomO. Azatskyi 15' (sam.); K. Wojtyra 28', 90'; K. Andrzejczak 65' 4:3 Warta PoznańK. Lepczyński 40'; M. Stefaniak 55' (k.); M. Stanek 90'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1M. Stanek41
1M. Stefaniak423
3A. Wołczek2
3J. Apolinarski2
3K. Szymanek2
6A. Młynarczyk1
6A. Najemski1
6K. Lepczyński1
6P. Kusztal1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
B. Piechowiak33180000
L. Przybylak42210000
Obrońcy
K. Lepczyński2241000
O. Azatskyi3310100
T. Wojcinowicz4290000
A. Najemski18291010
K. Kalata21190000
D. Avdeev24230010
F. Jakubowski35210000
Pomocnicy
B. Lelito6210000
J. Apolinarski7262030
A. Młynarczyk10201000
A. Wołczek11202020
J. Niedzielski13200220
I. Kornobis16210000
K. Wybieralski16170000
M. Stefaniak17254300
A. Wnuk19200000
F. Rejczyk20190000
K. Szymanek20202000
M. Żyłła21250000
K. Łysiak22210220
P. Kusztal23221010
K. Rychert29210000
S. Steblecki71330100
S. Zalewski74250000
J. Szalaty190000
Napastnicy
M. Stanek9204110
J. Kendzia77190000
M. Smoczyński99180000

Skład zgłoszony do rozgrywek (30). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.